CHS GLITTER SIRIUS *CZ
Jmenuji se Klára Svobodová a mám malou chovatelskou stanice nádherného a okouzlujícího plemene habešských koček. V naší CHS žije chovná plavá habešská kočička Zooey Blue Istari a chovný divoce zbarvený habešský kocourek Jimmy Berenetto. Nejnovějším přírustkem naší kočičí rodiny je krásná modře zbarvená Isolda Soniso Bohemia.
Nače kočky žijí s námi v bytě. Jsou úžasně mazlivé, čistotné, plně socializované a zvyklé na děti a psa.
Pokud máte o kočičky tohoto plemene zájem, nebo vás cokoliv zajímá, neváhejte nás kontaktovat.
zk.jpg

CHOVATELSKÁ STANICE UŠLECHTILÝCH HABEŠSKÝCH KOČEK

KONTAKTY:
e-mail: klaara.dvorak@seznam.cz

tel.: 737434610
      

 
S medailí

S medailí

zoo14.jpg
Maminka "Elynka"
Maminka "Elynka"

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (74 | 75%)
Srst této aktivní kočky nevyžaduje velkou starostlivost. Stačí ji přečesat kartáčem jednou za týden. Někteří chovatelé vyčesávají kočky kartáčem s krátkými štětinami, jiní dávají přednost hřebenu s jemnými zuby, případně hladí srst vlhkýma rukama proti směru růstu a poté ji uhladí ve směru růstu. Tím odpadnou odumřelé chlupy.
Podceňovat by se v žádném případě neměla návštěva veterináře, zvlášť kvůli kočičím zubům a dásním, protože habešské kočky jsou náchylné na záněty a tvoří se u nich často zubní kámen. Nevhodné je také nechávat kočku o příliš velkém hladu, jelikož se nebojí si něco k snědku sehnat i na kuchyňské lince, případně ve špatně dovřené komoře, což rozhodně není příjemná záležitost. Zároveň bychom neměli ani habešské kočky překrmovat.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "2716"
Kontakty:
E-mail: klaara.dvorak@seznam.cz , Skype: klaara.dvorak
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one